Dárkový poukaz na dornovku

Nevíte, čím originálním obdarovat pejskomila ve svém okolí, případně svého čtyřnohého přítele? Darujte radost z pohybu v podobě dárkového poukazu na Dornovu metodu! V naší ordinaci Vám rádi vystavíme poukázku na libovolný počet ošetření! Při poukázce na 3 a více ošetření poskytujeme kupujícímu slevu 10% z celkové ceny!! Nepropásněte tuto šanci a udělejte tak radost nejen svému psovi, ale i jeho majiteli! 


Nové zajímavé případy z praxe

V sekci "naši pacienti" najdete nové pacienty, které jsme ošetřovali Dornovou metodou. Jezevčíka Lesana trápily bolavá záda, u několika psíků plemene velškorgi jsme prováděli léčebné i preventivní ošetření a  fenku Sofinku jsme navraceli po porodu do kondice. Nevšedním případem byla kanárská doga Bonita, která měla velké potíže po nárazu do překážky, beardetka Bella a yorkshirský teriér měly potíže s krční páteří. Fenka bostonského teriéra Aranka trpí vrozenou deformací páteře a dornovka jí velice dobře pomáhá udržovat pohyblivost a radost ze života. Podívejte se, zda je Dornova metoda vhodná i pro vašeho pejska!


DIGITÁLNÍ RTG v ordinaci Brno i Tišnov

Ošetření Dornovou metodou potřebujeme v některých případech doplnit rtg vyšetřením, které nám pomůže ve správné diagnostice a následné terapii. V obou našich veterinárních ordinacích , v Brně na Ferrerové ulici i v Tišnově , máme v současné době kvalitní digitální rtg přístroj.  Máme tedy možnost dle potřeby provést na jednom místě Dornovu metodu i rtg vyšetření. Pokud to není nezbytně nutné , provádím rtg snímky bez narkozy, aby pejsci byli co nejméně zatěžováni. Na rtg a Dornovu metodu je potřeba se předem objednat. U složitějších případů můžeme rtg snímky konzultovat s erudovanými specialisty- ortopedy.


Přednášíme sdružení Russel- rescue o dornovce

V neděli 7. 6. 2015 jsem přednášela o Dornově metodě účastníkům akce v Herolticích, kterou pořádalo sdružení Russell-rescue. Majtelé převážně jack russell teriérů zachráněných ze špatných podmínek, z množíren apod. Přednáška měla velký úspěch a na jednom vzorově ošetřeném pejskovi s vytočenýma nožkama byl patrný okamžitý efekt.


Sledujte nás na facebooku!

Víte, že naše stránky najdete také na Facebooku? Dornova metoda pro psy.


Naše webové stránky

Od roku 2014  jsme  spustili nové webové stránky zaměřené na Dornovu metodu pro psy v Brně, Tišnově a okolí. Autorem www je Lucie Skopalová (fotografie - grafika - tvorba www).
DORNOVA METODA PRO PSY
MVDr. Jolana Kaplanová, Ferrerova 9, Brno Černovice
tel.: 603 908 094, e-mail: sanovet@seznam.cz
www.psidornovametoda.cz

design by lucieskopalova.com